Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Podzámok star*

Podzámková 28, 053 04, Spišské Podhradie
 
Penzión

Ubytovanie formou penziónu v atraktívnom prostredí tichej ulice priamo pod Spišským hradom. Vo voľných chvíľach je tu pre našich hostí možnosť opekania, grilovania, turistická jazda na koni v sedle, vyhliadková jazda v koči okolo Spišského hradu. Ubytovanie pre skupiny: cena dohodou podľa počtu lôžok a počtu nocí.

Pre akékoľvek podujatie, ktoré sa rozhodnete usporiadať v našom penzióne, Vám zabezpečíme živú hudbu. Naša skupina "Country Duo Weteráni" má vo svojom repertoári široký žánrový rozsah od country hudby, cez populárnu tanečnú hudbu, evergreeny a ľudovú hudbu. Radi Vám pripravíme malé i veľké rodinné oslavy životných jubileí, svadobné hostiny,  krstiny, birmovky, prvé sv. prijímania, stretnutia absolventov škôl, školenia, recepcie, semináre, školy v prírode, letné záujmové tábory, školské výlety.

Veľmi príjemné ubytovanie s fantastickým výhľadom na hrad, príjemný personál, domáca kuchyňa, pekné a čisté prostredie rodinného typu, skrátka ako doma
Michal
100%
12.08.2016
Bolo to to čo sme očakávali, Veľká spokojnosť!Ďakujeme
miroslav
100%
08.08.2016

Penzión Podzámok zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 52Kapacita baru: 25Kapacita reštaurácie: 45

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaStrážené parkoviskoOhniskoPsom vstup povolenýDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieLetná terasaGrilSuvenírySauna
ZIMNÁ ZÁHRADA s počtom 80 miest na sedenie, veľká spoločenská miestnosť s pódiom pre vystúpenia hudobných skupín, vhodná na veľké svadby po prepojení s gazdovskou izbou.
GAZDOVSKÁ IZBA s počtom 40 miest na sedenie, drevom obložená miestnosť s kozubom a presklennou stenou s výhľadom priamo na Spišský hrad.
LETNÁ TERASA s počtom 60 miest na sedenie, vonkajšie priestory s dreveným výčapným stánkom pod Spišským hradom s možnosťou opekania a grilovania, so vstupom do priestoru letného bazéna.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka Spoločné sociálne zariadenieChladnička

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalParaglajding Turistické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebBežkovanieZber húbTenisStolný tenisŠkola v prírodeDetský tábor

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky

Kongresové služby

Živá hudbaUsporiadateľské službyInternet
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Spišské Podhradie
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.