Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Penzión a reštaurácia U JELEŇA

Námestie sv. Mikuláša 22, 064 01, Stará Ľubovňa
 
Penzión

Penzión a reštaurácia U JELEŇA sa nachádza v historickom centre mesta Stará Ľubovňa. Ponúka ubytovanie vo ôsmich 2-3 posteľových izbách, reštauráciu, bar, terasu, biliard a šípky. Každá izba je vybavená TV a má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a bezplatnými toaletnými potrebami. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Jedlá si môžete vychutnať priamo na mieste v našej reštaurácii a na požiadanie vám pripravíme aj obedové balíčky. Ozvučená reštaurácia s kapacitou 120 miest , salónik s kapacitou 30 miest a štýlovo zariadená Poľovnícka izba s kapacitou 40 miest sú vhodné na usporiadanie konferencií, prednášok, školení, na rodinné oslavy, svadby. V penzióne je k dispozícii aj detský klub a bezplatné parkovisko.

Stará Ľubovňa je krásnym a tichým mestom ležiacim na Ľubovnianskej vrchovine pri rieke Poprad. Ako kráľovské mesto je súčasťou spišského regiónu už viac ako sedem storočí. Návštevníkov okrem malebnej prírody láka Ľubovniansky hrad vzdialený necelé 3 km, skanzen, renesančné námestie a kostol Svätého Mikuláša z 13. storočia a jeho barokový oltár. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane cyklistiky, dostupné sú výlety do Ľubovnianskych a Ružbašských kúpeľov alebo jelenej obory.

Ciste a pohodlne ubytko pocas sluzobky v Lubovni. Vydatne chutne ranajky a este lepsia vecera, zdravim kucharov. Vyhodna poloha v centre mesta.
Tomáš
98%
25.09.2015

Penzión a reštaurácia U JELEŇA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Kapacita reštaurácie: 120Kapacita salóniku: 30

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaPsom vstup povolenýDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieDetské ihriskoLetná terasaParkoviskoGurmánsky zážitok

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVizbová službaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebBiliardBežkovanieZber húb
30 km od penziónu sa je Pieninsky národny park - PIENAP. Krásna príroda láka na prechádzky a túry buď pešo alebo na bicykloch. Po rieke Dunajec sa dá splavovať na drevených pltiach. Zabezpečíme Vám plavbu plťami po rieke Dunajec a sprievod cyklotrasami. V zime ponúkame odvoz k lyžiarskym vlekom v okolí mesta. Poriadame aj zájazdy do Vysokých Tatier, Bardejovských Kúpeľov, do Slovenského raja, sprostretkujeme pre odvážnejších aj možnosť naučiť sa liezť na skaly za pomoci horolezeckej školy, splav na raftingových člnoch po riekach Poprad a Dunajec.

Možnosti wellness

Vírivý kúpeľSauna
Otvorili sme pre vás nový wellness. Zrelaxovať môžete vo fínskej, parnej a infra saune a jacuzzi.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyRusky

Kongresové služby

Okrem služieb penziónu sú Vám k dispozícii ozvučená reštaurácia s kapacitou až 120 miest + salónik s kapacitou 30 miest a štýlovo zariadená Poľovnícka izba s kapacitou 40 miest. Reštaurácia je vhodná na konferencie, prednášky, školenia, rodinné oslavy, svadby, bankety, stužkové, jubileá ...
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Stará Ľubovňa
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.