Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Šindľovec - Recenzie

Zverovka 379, 027 32, Zuberec
 

❤ 98 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 95%
Služby 100%
Čistota 100%
Komfort 95%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Veľmi dobrá strava pozitívne ohlasy aj od ľudí čo sme stretali na prechádzkach.
4
negative Akurát tá wifi škoda že nie je na izbách ale ak si má človek oddýchnúť, tak som bol aj rád, že tam nebol signál:-)Takže negatívum ani nie je.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Pretože som sa veľmi dobre cítil aj s polovičkou.
Ján, Mladý pár, Dátum pobytu od 7.2.2014 do 9.2.2014
positive
Takto majú vyzerať služby v cestovnom ruchu. Od príchodu sme sa cítili ako doma a mali sme pocit, že domáci poznajú každého. Neexistuje asi nič, čo by pre nás nezistili, alebo v čom by neporadili. Penzión poskytuje rôzne služby navyše ako poistenie, Oravapas, v objekte je informačná miestnosť, kde Vám preveria počasie pred túrou a poskytujú množstvo ďalších služieb nevynímajúc videá. Objavili sme nové možnosti vyžitia v okolí a to na Roháče chodíme roky. Kuchyňa bola poctivá, tradičná a moderne servírovaná. Po prvých chodoch sme si určili, čo všetko treba skúsiť do odchodu a aj sme to dodržali :-). Ani raz sme neboli sklamaní. Ceny boli primerané, dokonca si dovolím tvrdiť, že poskytnuté služby ďaleko prevýšili cenu. Môžeme len poďakovať za skvelú dovolenku a starostlivosť.
11
negative Nemám nič negatívne. K večeru bolo zavše troška cítiť únavu personálu v reštaurácii, ale to pokladám za prejav ľudskosti a faktu, že bola naplno investovaná energia do služieb počas celého dňa.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Mám rada Roháče, pre spoľahlivosť zariadenia a chuť vyskúšať ostatné.
Jana, Mladý pár, Dátum pobytu od 21.8.2012 do 25.8.2012
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny