Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Turistická ubytovňa Pod Grápou Zuberec

Zuberec 420, 027 32, Zuberec
 
Ubytovňa

Turistická ubytovňa pod Grápou sa nachádza v malebnej dedinke Zuberec, ktorá je vstupnou bránou do Roháčov, cca 50 m od lyžiarskeho strediska Janovky, v športovom areáli.

Zrekonštruovaná Ubytovňa Pod Grápou ponúka nie len ubytovanie na úrovni, ale hlavne komfort, pohodlie a jedinečný zážitok z dovolenky.

Lyžiarske stredisko Zuberec Janovky poskytuje kompletné služby pre milovníkov zimných športov. Okolitá príroda ponúka veľa možností aktívneho oddychu, turistiky, cykloturistiky a výletov do okolia. Relax umožňujú blízke termálne kúpaliská.

Poskytujeme priestory aj pre školenia pracovníkov, rôzne kurzy, teambuildingy, školy v prírode, detské tábory, oslavy a podobne. Pre váš tábor či školu v prírode zabezpečíme ubytovanie v čistom prostredí, kvalitné stravovanie 5x denne, celodenný pitný režim, animátor k dispozícii po dohode.

Pri väčších skupinách je možná dohoda.

Mili personal, pekne izby, dobry pristup, parkovanie, blizka zastavka autobusu, potraviny,
Peter
93%
05.09.2019
Strávili sme u Vás perfektný predĺžený víkend. Kvitujeme predovšetkým prístup Vašich pracovníkov a super prostredie vhodné pre väčšie deti. Ďakujeme Vám ešte raz. Pozdravuje Vás celá naša zostava.
Beuška
98%
16.11.2017

Turistická ubytovňa Pod Grápou Zuberec zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 54Školiace miesta: 60Prístelky: 6

Vybavenie zariadenia

Recepcia, veľká spoločenská miestnosť, Wifi, parkovisko. Pre väčšie skupiny možnosť zabezpečenia stravovania.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Spoločné sociálne zariadenieChladničkaInternet
Ubytovacie služby v dvoj a trojlôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením na chodbe. Ubytovacie služby v dvoch samostatných bunkách so samostatným sociálnym zariadením. Celková ubytovacia kapacita ubytovne je 54 stálych lôžok + 6 prísteliek.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyBežkovaniePoľovačkaZber húbTenisSki servis
Tenisové kurty a 2 futbalové ihriská sú pri ubytovni. Lyžiarske stredisko je 50 m od ubytovne.

Kongresové služby

DataprojektorTVPlátno
Chcete aby váš tím ťahal za jeden koniec? Pripravíme vašim zamestnancom nezabudnuteľný teambuilding s nabitým programom v ubytovni Zuberec, v blízkosti vleku a v srdci Roháčov.
Teambuilding a zima v Studenej doline. Perfektná kombinácia. Lyžiarske stredisko Janovky máme hneď za rohom. Zážitok pre lyžiarov, snowboardistov, freeriderov, skialpinistov i bežkárov. Je nám jasné, že nie každý vie lyžovať. Pre tých, ktorí doteraz sledovali lyžiarsky svah len spoza okna bufetu, vieme zabezpečiť lyžiarske alebo snowboardové kurzy. A na cestu domov vám pribalíme aj nadšenie pre tento šport.
Ak ste v našej ponuke nenašli to pravé pre váš tím, neznamená to, že sa to nedá zorganizovať. Práve naopak. Ak máte vlastné tipy a nápady na zaručene vydarený teambuilding sem s nimi.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Zuberec