Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - SOREA HUTNÍK II starstar** - Recenzie

Tatranské Matliare , 059 53, Tatranské Matliare
 

❤ 90 %

3 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 97%
Služby 97%
Čistota 97%
Komfort 93%
Pomer cena/hodnota 93%
Celkovo 67%

positive
Skvelý hotel s milým personálom v tatranskej prírode. Dobré vybavenie izieb, dobrá strava. Bola som tam cez leto a cez Vianoce. Perfektná Vianočná atmosféra s betlehemcami a dobrou hudbou. Z hotela je výhľad na Lomnický štít.
72
negative Nič.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Veľmi dobrý hotel pod Lomnickým štítom.
Jarmila, Jednotlivec, Dátum pobytu od 22.12.2017 do 23.1.2018
positive
Boli sme ubytovaní v Hutniku 2,pobyt hodnotím veľmi dobre.Štandardne vybavenie izby,čistota výborná,len balkón bol trochu mini,co nám neprekážalo. Najviac by som pochválila ochotu personalu. Trochu sme boli sklamaní z bazénu,plavci si prídu na svoje,ale nič pre deti.Na druhej strane detský kútik,vonkajsie ihrisko boli super,dokonca dve animatorky.Pre dospelých bowling,ping-pong,biliard,telocvična, Wifi pripojenie,recepčne vedeli poradiť rôzne terasy túr
137
negative -
why return Prečo by som sa vrátil/a? Určite by sme sa vrátili kôli peknému prostrediu,milemu a ochotnemu personalu
Sabina, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 2.12.2015 do 9.12.2015
positive
Boli sme velmi milo prekvapeny. Stravili sme krasny pobyt v Hutnik-u II. ** a cakal nas skvely servis, mily ludia a skvela atmosfera. Travili sme pobyt s dvoma detmi 8m/3r a vsetko krasne prichystane na izbe pristelka/postielka, cisto, personal usmiaty a vsetko vpohodicke. Velmi radi prideme... Velmi nas prekvapili, kedze toto sme od ** necakali ;). Super.
230
negative ziadne
why return Prečo by som sa vrátil/a? Skvely pocit z ludi v hotely a prostredia.
Peter, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 29.8.2014 do 31.8.2014
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.