Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Turistická ubytovňa star*

Horná Lehota 65, 976 81, Horná Lehota okres Brezno
 
Ubytovňa

Obec Horná Lehota sa nachádza uprostred čarovnej prírody, pod hrebeňom ďumbierskej časti Nízkych Tatier v nadmorskej výške 640 m. V Turistickej ubytovni je Vám k dispozícii 12 izieb, 2, 3 a 4 posteľových, spolu 40 lôžok. Na každej izbe je sprchovací kút, sociálne zariadenia sú na chodbách.  Postele sú prevažne poschodové, sú však veľmi kvalitné. Stravovanie v ubytovni zatiaľ nie je možné - pracuje sa na tom. V prípade záujmu vieme zabezpečiť stravovanie pre väčšie skupiny.

Z izieb sa Vám naskytne krásny výhľad na panorámu Nízkych Tatier. Okolie obce je naozaj prekrásne a je vhodné na turistiku, cyklistiku, rôzne iné aktivity. V letnom období je možnosť po dohode s TJ využiť futbalové ihrisko.V zimnom období je v prevádzke 400 m vlek vhodný pre začiatočníkov.  Turistické centrá - Mýto, Tále Srdiečko, Krpačovo sú od ubytovne vzdialené od 15 do 20 km, čo je pár minút cesty autom alebo autobusom.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Adekvatne ubytovanie k cene, mozem odporucat. V okoli je naozaj vela co vidiet.
Zdenka
78%
05.04.2012
za takú cenu to bolo absolútne super a tým že sme mali k dispozícii celý školský dvor tak aj deti sa vyšantili ako bolo treba a my sme boli radi že sa nenudia, vrelo všetkým odporúčam
Adriana
100%
02.06.2011

Turistická ubytovňa zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 40

Vybavenie zariadenia

Detské ihriskoParkovisko
Ponúkame prístrešok o rozmeroch 20×11 metrov so sociálnymi zariadeniami a možnosťou sedenia pre cca 100 osôb v blízkosti Turistickej ubytovne /cca 50m/ s možnosťou využitia na posedenia,školenia ,výučbu a podobne. Pri ubytovni je nové detské ihrisko.

Vybavenie izieb

Spoločné sociálne zariadenie
Sprchy na každej izbe.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBežkovaniePoľovačkaZber húbGolfTenisSki servisRybolov
Okolie obce je ako stvorené pre turistiku, cyklotúry, bežecké tréningy, bežkárov a rôzne iné aktivity.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Horná Lehota okres Brezno