Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Apartment Stella above the Bratislava castle starstarstar***

Myjavská 10, 811 05, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
 
Ubytovanie v súkromí

Apartment Stella above the Bratislava castle sa nachádza na kopci nad Bratislavským hradom na poschodí súkromnej rozľahlej vily. Vila leží vo veľmi tichej ulici, obklopená záhradami. Z terás a okien je nádherný výhľad na celú Bratislavu a hrad.

Vila má dobovú atmosféru a je príkladom architektúry bratislavskej honorácie zo začiatku 20 storočia. Objekt  prešiel kompletnou modernizáciou so zachovaním pôvodných dobových prvkov. Zariadenie izieb je pohodlné a zladené s dobovými prvkami. Zachovaním pôvodnej veľkosti izieb sa dosiahla veľká užívateľská pohoda. Zastávka mestskej dopravy trolejbusom je od vily vzdialená150 m. Cesta do centra Bratislavy pešou chôdzou trvá 12 minút, trolejbusom 10 minút.   

Kontaktujte nás na mailovej adrese: stellahotel@centrum.sk

Fantasticky veliké pokoje jak z pohádky.Salonek pro 8 lidí ,uspořádali jsme tam oslavu.Ticho,čisto jako 5 *, Vše k dispozici ,stačí říct! Vše absolutně bez problému. Minibar v přízemí ,vemete si na co máte chuť! Výhled na město ,jako málokde.Servis bez chyby. Byli jsme nadmíru spokojeni,protože jsme kuřáci a mají také apartmá pro kuřáky ! Ticho ,soukromí,bezpečí a veliká diskrétnost ze starny majitelů!
Veronika
100%
05.03.2017
Veľmi dobrá lokalita, čisté ubytovanie, nemám čo vytknúť, bol som spokojný.
Patrik
100%
29.11.2016

Apartment Stella above the Bratislava castle zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 5

Vybavenie zariadenia

K dispozícii vlastná kuchynka, umývačka riadu, práčka, WiFi, toaletné potreby, uteráky, posedenie v salóne. Parkovanie v objekte.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVizbová službaInternet
Káva, čaj, denná izbová služba.

Možnosti športovania

Krytý bazénCyklistické trasyFitnessTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Bratislava - mestská časť Staré Mesto