Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Chata - Hámor

Chata Hámor , 985 05, Kokava nad Rimavicou
 
Chata

Dotyk prírody, chuť domova. To je Chata HÁMOR v prekrásnom prostredí Gemera. Pohladí vás nádherná príroda, prekvapí domáca kuchyňa a úžasné možnosti aktivít v areáli a okolí. 

Chata HÁMOR predstavuje ideálnu voľbu pri organizovaní firemných akcií, školských výletov, škôl v prírode, letných táborov, športových sústredení, lyžiarskych kurzov či osláv rôzneho druhu.

Všetko za prijateľné ceny, s privítaním vždy ochotného personálu.

V areáli chaty je k dispozícií volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko, trampolíny, vonkajší bazén, detský športový kútik, hojdačky či možnosť vyskúšať si lukostreľbu. Môžete si zahrať biliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky či ruské kolky. Samozrejmosťou je vonkajšie posedenie s krbom a táborové ohnisko s možnosťou opekania.

Okolie poskytuje vhodné podmienky na letnú i zimnú turistiku, agroturistiku, cykloturistiku, zber húb, rybolov, lyžovanie... Región Gemer-Malohont ponúka množstvo prírodných krás, kultúrnohistorických pamiatok a múzeí.

super chata pre velku skupinu, cistota, deti maju vela moznosti na vyzitie , pekne prostredie
Dagmar
95%
01.07.2013
Chatu Hámor sme si na školu v prírode vybrali už po druhýkrát. A opäť nás nesklamala. Fantastické prostredie, milý a ochotný ľudia, bombové jedlo (deti pojedli všetko), množstvo aktivít. Proste ideálne podmienky pre ŠvP. ĎAKUJEME ZŠ GBELCE.
Katarína
100%
29.02.2012

Chata Hámor zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 81

Vybavenie zariadenia

OhniskoDetské ihriskoNefajčiarske prostredieParkovisko
Domácka strava, spoločenská miestnosť, opekačky a posedenie, fínska sauna, bar s biliardom, parkovisko.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeSpoločné sociálne zariadenie
Niektoré izby majú WC a sprchu.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBiliardBežkovanieZber húbStolný tenisAgroturistikaŠkola v prírodeDetský tábor
V areáli chaty je k dispozícií množstvo možností pre zábavu: volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko, trampolíny, vonkajší bazén, detský športový kútik, hojdačky či možnosť vyskúšať si lukostreľbu a jazdu na koni, biliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky či ruské kolky, požičovňa športových potrieb.

V lete okolie ponúka množstvo príležitostí na schladenie. Vyberte si medzi kúpaliskami či krytou plavárňou. Kúpaliská: Teplý vrch 23 km, Kurinec 25 km, Klenovec 13 km, Poltár 14 km. Krytá plaváreň: Lučenec, Rimavská Sobota.

Okolie chaty je prevažne hornaté a zalesnené. Celoročne ponúka návštevníkom skvelé podmienky pre turistiku, cykloturistiku, rybolov či lyžovanie. Chata je vybavená požičovňou športových potrieb. V zimnom období vieme zabezpečiť aj lyžiarsku výstroj.

V okolí obce Kokava nad Rimavicou sa nachádza viacero lyžiarskych vlekov s dĺžkami 150 - 550 m. Najvyhľadávanejším je lyžiarsky areál Línia (13 km), ktorý je aj umelo zasnežovaný. Je ideálny pre lyžiarske kurzy a pre nenáročných lyžiarov. K dispozícii je päť vlekov a možnosť večerného lyžovania. Pre účastníkov LVVK je odvoz k vlekom a dovoz späť do strediska zabezpečený.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Kokava nad Rimavicou
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.