Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Chata - Hámor

Kokava nad Rimavicou , 985 05, Kokava nad Rimavicou
 
Chata

Ponúkame ubytovanie a stravu po celý rok pre školy v prírode, školské výlety, letné tábory, lyžiarske kurzy, športové sústredenia, rodinné pobyty a akcie, sviatky, Veľká noc, Vianoce a  Silvester na horách,  školenia, oslavy, svadby a pod. 

Akcia:  v mesiacoch  marec, apríl, september, október -  zľava 10 % z ubytovania pri počte nad 35 osôb.

Kokava nad Rimavicou leží na južných výbežkoch Slovenského Rudohoria, pod Klenovským Veprom. Je jednou z najvýznamnejších obcí historicky známeho územia, tzv. Malohontu. Jej okolie je prevažne hornaté a zalesnené. Vo vzdialenosti cca 3 km od obce /smer - Lehota nad Rimavicou/ sa nachádza v príjemnom a tichom lesnom prostredí  pod vrchom Sinec (916 m.n.m.) rekreačné stredisko Chata HÁMOR. Okolie poskytuje návštevníkom vhodné podmienky na letnú i zimnú turistiku, agroturistiku, cykloturistiku, zber húb, rybolov, lyžovanie.... Región Gemer - Malohont ponúka k spoznávaniu množstvo prírodných krás, kultúrnohistorických pamiatok, múzeí, a pod. Tešíme sa na Vás.

super chata pre velku skupinu, cistota, deti maju vela moznosti na vyzitie , pekne prostredie
Dagmar
95%
01.07.2013
Chatu Hámor sme si na školu v prírode vybrali už po druhýkrát. A opäť nás nesklamala. Fantastické prostredie, milý a ochotný ľudia, bombové jedlo (deti pojedli všetko), množstvo aktivít. Proste ideálne podmienky pre ŠvP. ĎAKUJEME ZŠ GBELCE.
Katarína
100%
29.02.2012

Chata Hámor zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 81

Vybavenie zariadenia

Jedáleň, sauna, bufet, biliard, šípky, stolný futbal, TV, DVD, video, táborové ohnisko, hojdačky, detský bazén, parkovisko.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeSpoločné sociálne zariadenie
Niektoré izby majú WC a sprchu.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoDetské ihriskoBiliardBežkovanieZber húbStolný tenisSki servisRybolovŠkola v prírodeDetský tábor
Lukostrelba, ruské kolky, trampolíny, požičovňa športových potrieb (aj lyžiarska výstroj).
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Kokava nad Rimavicou
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.