Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Detva starstarstar***

Záhradná 22, 962 11, Detva
 
Hotel

Hotel Detva sa nachádza v meste Detva, ktorá je centrom rázovitej oblasti Podpoľanie.
Detva, Sládkovičov kraj... alebo aj Podpoľanie, je svojím prírodným charakterom vhodný pre letnú i zimnú turistiku. Milovníci panenskej prírody si prídu na svoje v Chránenej krajinnej oblasti Poľana, skalolezci na Kaľamárke, lyžiari na Poľane, bielych vodách a Látkach, plavci i neplavci pri vodnej nádrži Ružiná, cyklisti ocenia priaznivé podmienky ako na cestnú, tak predovšetkým horskú cyklistiku s rôznymi stupňami obtiažností.

Popri krásach prírody ponúka Podpoľanie aj množstvo príležitostí kultúrneho vyžitia. Je to kraj, kde ani v dnešnej modernej dobe neupadli tradičné ľudové zvyky, môžte vidieť kroje, stretnúť sa s tradičnou detvianskou hudbou, tancom spevom, architektúrou, ale aj kúskom dávnej histórie (Divín, Vígľaš..)... Všetky tieto sú našim hosťom takpovediac "na dosah ruky".

Chceli by ste stráviť dovolenku v srdci Slovenska? Zaujali sme Vás? Informujte sa o možnostiach Letnej i zimnej dovolenky v Hoteli Detva. Radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

Hotel DETVA okrem svojich ubytovacích služieb ponúka široký sortiment teplých a studených jedál,bohatú ponuku cukrárenských výrobkov, ako aj 24 druhov talianskej zmrzliny. Súčasťou hotela je aj Gazdovský dom - možnosť rýchleho občerstvenia s tradičnými slovenskými jedlami.

Personál milí
Viera
8%
06.08.2018
Poľanu s manželom milujeme, a tak sa sem radi neustále vraciame. Tentokrát sme si zvolili vaše ubytovanie a boli sme spokojní. Nielen s ubytovaním samotným, ale najmä s personálom, ktorý vyhovel každej našej požiadavke bez váhania. Pani ubytovateľka obzvlásť. Pred aj po túre sme sa dosýtosti najedli v Gazdovskom dome.
Margita
97%
22.07.2015

Hotel Detva zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 134Prístelky: 23

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorReštauráciaČistiareňPsom vstup povolenýDenný barGaráždiscoVináreňLetná terasaGrilZmenáreňSuveníryPropagačné publikáciePredaj drogériového tovaruGurmánsky zážitok
Turistické informačné centrum

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka izbová službaMinibarChladnička
Budenie hostí na požiadanie.

Možnosti športovania

Krytý bazénFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanie
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

Možnosti wellness

V priestoroch gazdovského domu sa nachádza masážny salón.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky

Kongresové služby

FaxKopírovanieUsporiadateľské službyDataprojektor
Prenajímame priestory na školenie – zároveň zapožičiavame pre školiteľov projektor na celý deň za poplatok 17.- €, možnosť bezdrôtového pripojenia na internet počas celého školenia cena dohodou. Kompletná realizácia kultúrno-spoločenských akcií, svadieb, stužkových, karov, rodinných osláv. Akcia na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Detva
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.