Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Inštitút starstar**

Cesta pod Hradovou 13/a, 040 01, Košice
 
Penzión

Hľadáte dlhodobé alebo krátkodobé ubytovanie v Košiciach?

Penzión Inštitút je situovaný v pokojnej okrajovej štvrti Košíc v mestskej časti Podhradová.

V rámci krátkej prechádzky možno navštíviť Botanickú záhradu, bowling a košický lesopark, nenáročná turistická vychádzka zavedie návštevníka do Zoologickej záhrady a na bobovú dráhu. V zime je z Penziónu pohodlne dostupné známe lyžiarske stredisko Kavečany, v lete neďaleký areál Ryba - Anička s kúpaliskom.

Hľadáte vhodné miesto na usporiadanie konferencie, školenia alebo firemnej prezentácie? Penzión Inštitút disponuje kongresovou sálou pre 120 osôb a viacerými menšími miestnosťami (80 osôb, 40 osôb...) vybavenými modernou prezentačnou technikou, ako aj ubytovacou kapacitou 90 lôžok v jednoposteľových a dvojposteľových izbách bunkového systému so samostatnou kúpeľnou a WC.

Blízkosť viacerých zastávok MHD umožňuje pohodlný presun do centra mesta, na železničnú a autobusovú stanicu. Jeho poloha umožňuje ako vychádzky do neďalekého Košického lesa za pokojom – tak do centra samotného mesta. Tešíme sa na Vás.

kľud, no na druhej strane len krátka prechádzka do zoo, na boby, lesopark atď...výlety do blízkeho okolia boli pre nás na každodennom poriadku, izby boli fajn, jedlo vynikajúce už na pohľad
Iveta S.
95%
10.07.2015
V uvedenom zariadeni som pravidelne ubytovany ked navstivim Kosice a ak je tam volne miesto. Blizko centra mesta, v blizkosti dobre restauracie, urcite kludna cast mesta. Cistota, prijemny personal-co dodat, doporucujem!
Pavol
92%
15.08.2011

Penzión Inštitút zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 90Kapacita reštaurácie: 60Školiace miesta: 80Kapacita salóniku: 25Kapacita kongresovových priestorov: 120

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorStrážené parkoviskoPsom vstup povolenýDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieGarážNefajčiarske prostrediePropagačné publikácie

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBežkovanieFitnessTenis
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRusky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačpanell hallFaxŠatňaKopírovaniePC miestnosťUsporiadateľské službySekretárske službyPCDataprojektorInternetVideo-rekordérTVMikrofónPlátnoFlip chart
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Košice
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.