Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Apartmány Slovensko - Apartmány Aqua starstar**

Pri Vadaši (areál TK VADAŠ) , 943 01, Štúrovo
 
Apartmán

Apartmány a štúdiá AQUA na TK Vadaš Štúrovo, situované na vynikajúcom mieste v rámci areálu kúpaliska s pekným výhľadom a vzdialenosťou k bazénom 200 - 250 m.

Apartmánové domy AQUA A a  AQUA B sa nachádzajú v areáli termálneho kúpaliska Vadaš Štúrovo, v bezprostrednej blízkosti jazera s možnosťou rybolovu, člnkovania a vodného bicyklovania. Vo vzdialenosti 150 m sa nachádza bazén „Lagúna“ s umelým vlnobitím, ktorý je najväčší na Slovensku s rozlohou 3800 m2. V areáli kúpaliska je 6 ďalších bazénov, tobogan s dĺžkou 58 m, rýchlo kĺzačka s dĺžkou 26 m, krytá plaváreň, 4 tenisové kurty, minigolf, gokart, plážový volejbal a množstvo bufetov. Apartmány sú umiestnené v príjemnom a tichom prostredí s výhľadom na jazero kúpaliska a Baziliku v Ostrihome. Pre spríjemnenie pobytu majú návštevníci možnosť navštevovať diskotéky a iné zábavné zariadenia.

Apartmanový dom AQUA  A ako aj AQUA B  obsahuje 4 samostatné apartmány (2 na prízemí, 2 na poschodí) so samostatnými vchodmi. Každý apartmán pozostáva z 2 samostatných izieb, každá so 4 pevnými lôžkami a TV s káblovou televíziou, (Apartman A s LED TV). Každý apartmán má svoju kúpeľňu s WC, plne vybavenú kuchyňu (vrátane chladničky, variča, rýchlovarnej kanvice, mikrovlnnej rúry, riadov, príborov) + možnost zabezpecenia stravovania v reštaurácii v blízkosti apartmánov. 4 apartmány majú možnosť klimatizácie (za poplatok). Pri apartmánoch sa nachádza altánok s lavičkami a stolmi na večerné posedenie a krbom na grilovanie. Možnosť parkovania pred chatou!
Počas sezóny uprednostňujeme týždňové pobyty (sobota - sobota) prípadne dohoda!

Štúdiá AQUA sa nachádzajú v romantickej a príjemnej časti termálného kúpaliska VADAŠ Štúrovo. Z jednej strany je krásný výhľad na jazero kúpaliska a z druhej strany na Ostrihomský - vyše 1000 ročný chrám „ BAZILIKU “ v Maďarskej republike. Jazero poskytuje možnosť vodného bicyklovania, člnkovania i rybolovu (možnosť zakúpenia rybárskeho lístka a zapožičanie udice).

Chata obsahuje na prízemí dve 5-posteľové štúdiá a v podkroví dve 4-posteľové štúdiá so samostatnými vchodmi, je možnosť prístelky! Každé štúdio má svoju kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom, plne vybavenú kuchyňskú časť (vrátane chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry, dvojplatničkového variča, rýchlovarnej kanvice, riadov, príborov…), posteľnú bielizeň, a TV. Štúdiá na prízemí aj v podkroví sú vybavené otočným ventilátorom. Na všetkých oknách (vrátane kúpelní) sú sieťky proti hmyzu. Pri chate sú zastrešené lavičky a stoly (pre každú izbu samostatne) na večerné posedenia.

V areáli kúpaliska je najväčší bazén s umelím vlnobitím na Slovensku – Lagúna s rozlohou 3800m2, 6 ďalších bazénov, krytá plaváreň, 2 tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, motokárová dráha a množstvo bufetov. Novinkou roku 2009 bola nuda pláž otvorená za krytou plavárňou. V roku 2010 pribudol veľký nerezový bazén Relax, ktorý vznikol na mieste bývalého bazéna Delfín. Obsahuje 16 relaxačných podvodných ležadiel, dve masážne lavice a dva chŕliče vody, ktoré Vám príjemne pomasírujú chrbát a unavené ramená. Celá plocha bazénového areálu bola prebudovaná z betónovej na zámockú dlažbu, ktorá je menej šmykľavá a podstatne príjemnejšia pre bosé chodidlá. Taktiež všetky brodiská bazénového areálu boli prebudované a vybavené nerezovými vaničkami s protišmykovou vrstvou. Aj sociálne zariadenia v areáli boli vynovené a moderná výbava ponúka komfortnejšie toalety a sprchy pre hostí (vrátane vozíčkárov). V roku 2011 pribudol tobogánový svet. Nájdete tu všeličo: tobogán točivý, superrýchly, vrtký, ale aj pomalší. Šmýkať sa môžete na gumených kolesách alebo bez. Tobogány sú vysoké 9 metrov a ich celková dĺžka je vyše 300 metrov. Najdlhší tobogán je Anakonda, najrýchlejší je Žralok, je tu aj vlnitá Ťava, hravý Krokodíl či dúhový Vodopád.

Ubytovanie situované asi na najlepšom mieste v rámci areálu kúpaliska Vadaš, a pri tom sme už bývali na viacerých miestach v rámci Vadašu, ale do apartmánov AQUA sa istotne vrátime!
Viktor
100%
22.03.2016
Príjemné ubytovanie na perfektnom mieste v areáli kúpaliska Vadaš. Je tam všetko potrebné, s majiteľom je dobrá komunikácia, ústretový!
Michaela
98%
22.03.2016

Apartmán Apartmány Aqua zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 82

Vybavenie zariadenia

OhniskoFajčiarske / nefajčiarske prostredieDetské ihriskoKrbLetná terasaGrilParkovisko

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVSpoločné sociálne zariadenieChladnička
Sociálne zariadenie a sprcha v každom apartmáne.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoTenisStolný tenisRybolov
Gokart, plážový volejbal, člnkovanie a vodné bicyklovanie, motokárová dráha.

V zariadení sa možno dohovoriť

MaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Štúrovo
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.