Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie v súkromí - VILLA BELLA Bed & Breakfast

Líščia 11587/1 - Vydumanec, 080 01, Prešov
 
Ubytovanie v súkromí

VILLA BELLA sa nachádza v metropole Šariša, v tichom prostredí, cca 3 km od centra mesta Prešov. Ubytovanie vo vile je vhodné pre rodiny s deťmi, manželské páry, ako aj pre obchodných cestujúcich, ktorí preferujú pokojnejšie a pohodové prostredie. Hostia začínajú svoj deň výdatnými domácimi raňajkami, ktoré si môžu vopred objednať. Tým, ktorí o raňajky záujem nemajú, ponúkame možnosť pripraviť si občerstvenie, kávu alebo čaj z našich zásob za ľubovoľný poplatok. Deti tu majú možnosť stráviť voľný čas v lone prírody, alebo hraním loptových hier v záhrade. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore alebo v garáži.

Zariadenie ponúka ubytovanie v troch priestranných a príjemne zariadených izbách, s maximálnou kapacitou 10 osôb (8 stálych lôžok, 2 prístelky). Samozrejmosťou výbavy každej izby je okrem štandardného zariadenia televízor so satelitnými programami, rádiobudík, wifi internetové pripojenie..

Iné možnosti:
Posedenie na terase, možnosť požičania grilu.
Okolie ponúka množstvo historických pamiatok, krásnu prírodu, lyžiarske strediská, prírodné minerálne pramene, ku ktorým vedú turistické chodníčky, zábavu v centre mesta, paint ball a mnoho iného...

Príjemné prostredie, milá hostiteľka, pekné tiché okolie. Ideálne na pokojnú dovolenku. Škoda, že sme tu nemohli byť dlhšie, bola tu pohoda :) Ďakujeme za všetko.
Aďka a Viktor
97%
02.09.2013

Ubytovanie v súkromí VILLA BELLA Bed & Breakfast zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 8Prístelky: 2

Vybavenie zariadenia

Letná terasaGrilParkovisko

Vybavenie izieb

RádioTVPrístelka Internet
Sociálne zariadenia sú vo Ville Belle - ubytovnie v sukromí 3 - a to 1 soc.zariadenie + 2 WC patrí k izbám na prízemí (2 izby) a druhé soc. zariadenie (2 sprchy + 1 WC) patrí k izbám na poschodí (3 izby).

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieVolejbalTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieZber húb
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

PoľskyRusky
Čiastočne nemecky.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Prešov