Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Apartmány Slovensko - SALLDA APARTMAN

Pri Vadaši 2, 943 01, Štúrovo
 
Apartmán
Novopostavené klimatizované apartmány priamo v areáli kúpaliska v Štúrove -  to sú Sallda Apartmán. Ubytovanie u nás Vám zaistí skvelú rodinnú dovolenku  s bezplatným vstupom na kúpalisko.
 
Termálne kúpalisko Vadaš ponúka viacero bazénov, wellness, krytú plaváreň i športové možnosti pre všetky vekové kategórie. Ak Vás zláka okolie, určite Vám odporúčame navštíviť historické centrum mesta. Milovníci prírody si môžu urobiť výlet do jedinečnej prírodnej rezervácie Kováčovské kopce. Nielen bohaté kultúrne dedičstvo spoznáte v blízkom ,, stredoeurópskom Paríži" - v Budapešti. V blízkosti sa nachádzajú i ďalšie možnosti, ako je plavba vyhliadkovou loďou po Dunaji, návšteva Kaštieľa Esterházyovcov v Želiezovciach prípadne lyžovanie i sánkovanie v Lyžiarskom stredisku Pallag.
 
Najmä počas letného obdobia Vám ponúkame možnosť ubytovania v 9 apartmánoch Sallda Apartmán, ktoré sú kapacitne prispôsobené pre 32 hostí. Vybrať si u nás môžete z apartmánov v rámci apartmánového komplexu:
 
- jedného 2-lôžkového apartmánu na prízemí;
- dvoch 3-lôžkových apartmánov na prízemí;
- piatich 4-lôžkových apartmánov - dvoch na prízemí, troch na poschodí;
- jedného 4-lôžkového apartmánu s dvomi 2-lôžkovými spálňami na poschodí.
 
Každý apartmán je vybavený príslušným počtom lôžok s posteľnou bielizňou, klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo výbave každého apartmánu nechýba kuchynská linka s dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a kuchynským riadom. Samozrejmosťou je tiež jedálenské sedenie, LED televízor (s pripojením aj na USB) a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Chutné pokrmy či kávičku si vychutnáte z vonkajšieho posedenia na terase každého apartmánu.
Pár metrov od ubytovania si zaplávate v bazénoch, vyšantíte sa na detskom ihrisku s mnohými atrakciami alebo sa občerstvíte v bare s terasou. Na svoje ratolesti dohliadnete aj zo záhradnej hojdačky pri apartmánovom dome. Areál ponúka široké spektrum trávenia voľného času. Stačí už len prísť, zaparkovať Vaše vozidlo pri ubytovaní a užívať si príjemnú dovolenku. Tešíme sa na Vás!
Krásne ubytovanie, nové, čisté, dostatočne vybavené, my sme boli maximálne spokojni, milí majitelia, radi sa vrátime aj na budúci rok
Veronika
100%
16.07.2018
Velmo pekne ciste a uplne nove. Absolutna spokojnost s vybavenim. Super bolo, dakujeme.
Jardo
98%
18.05.2018

Apartmán SALLDA APARTMAN zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 32Prístelky: 2

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioKuchyňaTVPrístelka klimatizáciaChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfDetské ihriskoPoľovačkaZber húbKrytý bazénFitnesssquashTenisRybolov

Možnosti wellness

RehabilitácieKozmetikaManikúraSoláriumMasដportová masážReflexná masážBublinkový kúpeľVírivý kúpeľPedikúraSauna

V zariadení sa možno dohovoriť

ČeskyMaďarsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Štúrovo